X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Hakkımızda

Misyonumuz :

Müşterilerimize, etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetlerimizi en kalite biçimde sunmak. Müşterilerimize kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmeti sunmak ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamak.

 

Vizyonumuz :

Hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye'de internet servisleri denilince akla gelen ilk isim olmaktır.

 

Firmamız Hakkında :

Firmamız, Kurumsal Internet Hizmetleri sunabilmek amacıyla 2007 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

2007 yılından bu yana firmamız ağırlıklı olarak kurumsal hosting pazarında faaliyet göstermekle birlikte, kurumsal ve bireysel pazarda da ağırlığını hissettirmek üzere yeni yatırımlar yapmaktadır. Firmamızın amacı hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye'de internet servisleri denilince akla gelen ilk isim olmaktır.

 

Firma Bilgilerimiz


 Ticari Ünvan : DHS Bilgisayar ve İnternet Teknolojileri YONCA DURAN

 Kayıtlı Bulunduğu Vergi Dairesi : Büyükçekmece Vergi Dairesi

 Ticaret Odası : İstanbul Ticaret Odası - 914371
Ofis Görüntülerimiz :

                     
ALAN ADI
HOSTİNG
SUNUCU
KURUMSAL
Top